[Aktualizacja] Co nowego na SajFaj.pl? v.19.1

Cześć!

Jak już zauważyliście portal SajFaj.pl przeszedł gruntowną przemianę. Całkowicie nowa szata graficzna wymaga sporo pracy, ale nie tylko to zostało udoskonalone. Przede wszystkim portal jest od teraz dużo bardziej funkcjonalny.

Najbardziej znacząca nowość to możliwość założenia własnego konta, przy pomocy którego możecie:

  • Wystawiać oceny
  • Komentować
  • Pisać recenzje
  • Śledzić wybrane tytuły
  • Tworzyć grupy i zapraszać znajomych

Ostatnie półtora tygodnia poświęciłem na przenoszenie całej bazy recenzji, którą stworzyliśmy do tej pory.

Pojawiły się wyszukiwarki i tagowania, newsy zostały powiązane ze stronami książek, filmów i seriali oraz powstały TOP 3 i TOP 10 tytułów w wymienionych kategoriach. ‚TOPy’ są teraz sortowane pod względem ocen wystawionych przez redakcję, jednakże gdy pojawi się więcej ocen użytkowników zmienimy sortowanie tak, aby to Wasze głosy tworzyły listy najlepszych tytułów.

Najbliższe cele na rozwój portalu:

  • Powrót do regularności w publikowaniu news’ów
  • Tworzenie bazy science-fiction*

*Czyli przy okazji zapowiedzi książek/seriali/filmów od razu będą tworzone strony z ich opisem oraz umożliwiające komentowanie i ocenianie. Poza tym pierwszym celem jest wprowadzenie do bazy wszystkich tytułów z wymienionych kategorii mających swoją premierę w 2019 roku. Gdy zostanie to wykonane – zajmiemy się rokiem 2018, itd.

Gdzieś pomiędzy będę również sukcesywnie tłumaczył wszystkie frazy anglojęzyczne występujące na stronie, ale to nie jest priorytetem i na razie chyba zbytnio nie przeszkadza 🙂

Jeśli macie jakieś uwagi, widzicie, że czegoś brakuje, coś byście zmienili lub dodali, a może jakiś element strony wyjątkowo Wam się spodobał – zostawcie proszę informację w komentarzu, na pewno będzie pomocna! 🙂

Leave a Reply

Lost Password