[Czerwiec] Premiery Seriali

Black Mirror: Season 5

Data premiery05-06-2019

Black Mirror to serial antologia traktujących o problemach współczesnego świata, głównie powiązanych z rozwojem technologii. Każdy odcinek to zupełnie inna historia, która zmusza do przemyśleń oraz wyciągania własnych wniosków.

3%: Season 3

Data premiery07-06-2019

W przyszłości świat stoi na skraju wyniszczenia. Powstaje osiedle, które gwarantuje godne życie, ale dostęp do niego ma tylko 3% populacji ludzkości. Nadchodzący kataklizm powoduje problemy z produkcją żywności i dostarczaniem wody. Jak mieszkańcy poradzą sobie w nowych okolicznościach?

Dark: Season 2

Data premiery21-06-2019

Jonas zostaje uwięziony w przyszłości i desperacko stara się wrócić do 2020 roku. W między czasie Martha, Magnus i Franziska starają się odkryć w jaki sposób Bartosz był zaangażowany w tajemniczy incydent mający miejsce w ich mały, prowincjonalnym miasteczku.

Legion: Season 3

Data premiery24-06-2019

Jeden z ciekawszych i najbardziej pokręconych seriali o superbohaterach. Kolejna część przygód jednego z najsilniejszych mutantów – Davida Hallera

Robert, na co dzień trener personalny, a w wolnych chwilach nałogowy czytacz i oglądacz szeroko rozumianego science-fiction.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *