[Konkurs] „Stara Flota 6: Wolność” Nick Webb (11-25.10)

Odświeżony portal SajFaj trzeba uczcić konkursem 🙂 Do tej pory można było wygrać książki na profilu Instagramowym bądź na Fejsbuku, ale najsensowniej będzie jeżeli wszelkie konkursy zawitają na SajFaj. W Menu pojawiła się zakładka, która będzie odsyłała do wszystkich, bieżących i minionych konkursów.

Dzisiaj (i przez najbliższe dwa tygodnie) do wygrania jest książka „Stara Flota 6: Wolność” autorstwa Nicka Webba, a fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Drageus.

Wystarczy, że wykonasz trzy poniższe kroki, które nie zajmą Ci dłużej niż 3 minuty i weźmiesz udział w losowaniu zwycięzcy!

CZAS TRWANIA KONKURSU: 11.10-25.10

Aby wziąć udział:
Załóż konto na portalu SajFaj.pl
Oceń minimum jedną książkę/serial/film
Zgłoś się zostawiając komentarz pod tym postem

REGULAMIN KONKURSU

🚀Organizatorem konkursu jest portal www.SajFaj.pl.

🚀Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Drageus Publishing House.

🚀Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin znajdujący się poniżej.

🚀Biorąc udział w rozdaniu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych ( tylko i wyłącznie na potrzeby rozdania i wysyłki).

🚀Brane pod uwagę będą tylko te zgłoszenia, które spełniają wszystkie warunki rozdania oraz będą znajdywać się pod oryginalnym postem na Fanpage’u SajFaj.

🚀Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1993 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

🚀Dane z konkursu w żaden sposób nie są „zbierane”, ani nie będą publicznie udostępniane, jednakże zastrzegam sobie prawo do udostępnienia danych (czyt. imienia i nazwiska) osoby wygranej w celu ogłoszenia wyników rozdania na fanpage’u SajFaj.

🚀Nagrodę zdobywa jedna osoba w wyniku losowania.

🚀Ogłoszenie wyników nastąpi następnego dnia od daty zakończenia, czyli 26go października 2019.

🚀Wysyłka nagrody nastąpi w ciągu 5 dni od dnia wyłonienia zwycięzcy.

🚀Osoba, która zdobędzie nagrodę proszona jest o wysłanie danych adresowych na adres
czytam.sajfaj@gmail.com

🚀Na odpowiedź zwycięskiej osoby czekam 3 dni, po tym czasie wybrana zostanie kolejna osoba.

Opis

Wojna szaleje w przestrzeni Zjednoczonej Ziemi i niszczy miliony istnień. Rój powrócił, większy i bardziej zajadły, do tego z miażdżącą przewagą technologiczną.Z Tytana, księżyca Saturna, nadchodzi ostrzeżenie – podobno od samego Tima Grangera – że tym razem wróg może okazać się niepokonany.

Admirał Shelby Proctor, podejrzana o zamordowanie prezydenta Zjednoczonej Ziemi, ucieka. Zmierza na Tytana, bo uważa, że jedyną nadzieją ludzkości jest bohater martwy od trzydziestu lat. Trzeba go odnaleźć, aby raz jeszcze uratował planetę ludzi.

Okręty przygotowują się do walki, rasy jednoczą przeciwko potężnemu wrogowi z innego uniwersum. I potrzebny jest tylko legendarny dowódca, który tę flotę poprowadzi do zwycięstwa.

2 komentarze

  1. Oczywiście że się zgłaszam! 😀

Leave a Reply

Lost Password