[News] Dzisiaj premiera „Distortion” Cezarego Zbierzchowskiego!

20 września to dzień, w którym na półki sklepowe trafia kolejna książka Cezarego Zbierzchwskiego. Powieść, nad którą pracował kilka lat to znakomite połączenie realiów wojny z fantastyką naukową. Obydwa obozy – fajni sci-fi oraz tematyki militarnej – na pewno będą zadowoleni!

Opis:

Zbierzchowski znakomicie oddaje realia konfliktu zbrojnego – towarzyszymy żołnierzom z misji w bazie na pustyni, uczestniczymy w potyczkach. Pierwiastek fantastyczny staje się alegorią piekła, które stoi za działaniami wojennymi. Bo Distortion to powieść o wojnie, jej codzienności, o brawurowych akcjach i twardej żołnierskiej przyjaźni, która rodzi się na polu walki, na granicy życia i śmierci. To powieść o koszmarze zabijania, o czerni w nas, ale i o braterstwie broni, o tęsknocie za normalnością. I o miłości – jedynej nadziei i jedynym ratunku, kiedy zło wydaje się wszechobecne.

Distortion przeczytasz jednym tchem, ale zapamiętasz na zawsze.

„Distortion wciąga, pokazuje wiele dramatycznych sytuacji i prawdziwych emocji. I chociaż napisał ją cywil, odnalazłam w tej powieści nasze żołnierskie Tao. Dusza wojownika może mieszkać nie tylko w żołnierzu, a właśnie to jest najważniejsze, kiedy piszesz o wojnie”.

kpt. Magdalena Kozak

Recenzja:

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad zakupem książki zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją:

„Cezary Zbierzchowski stworzył książkę bezkompromisową, podaje w niej na tacy życie żołnierzy i wszystkie jego części składowe: okrucieństwo, śmierć, przerażenie, a jako kontrast miłość, która może rozkwitnąć mimo zupełnie niesprzyjających okoliczności.”

Gdzie kupić?

Robert, na co dzień trener personalny, a w wolnych chwilach nałogowy czytacz i oglądacz szeroko rozumianego science-fiction.

Leave a Reply

Lost Password