[News] Kilka słów o nadchodzącym „Star Trek: Picard”

Patrick Stewart powraca do uniwersum Star Treka i ponownie wcieli się w rolę kultowego Picarda w nadchodzącym serialu „Star Trek: Picard”. Zdjęcia zostały zakończone w sierpniu, więc seria zadebiutuje w 2020 roku. 

Stewart zdradził, że decyzja o powrocie do roli Picarda była dla niego bardzo trudna. Powiedział również, że niektórzy fani mogą być zaskoczeni widząc taką wersję Picarda jaka pojawi się w serialu, z tego względu, że historia odnosi się do rzeczywistości, w której obecnie żyjemy.

„Obecnie żyjemy w świecie, który stawia przed nami nowe cele i problemy, których nie można było poruszyć, gdy tworzono „Następne Pokolenie”. Było więc to bardzo ekscytujące, z tego względu też niektórzy będą zdziwieni, a może i nawet zaskoczeni.”

Julie McNamara, odpowiedzialna za produkcję dla platformy CBS opisała serial jako hybrydę „Star Trek: Następne Pokolenie” i „Star Trek: Discovery”, z naciskiem na drugi tytuł, jednakże takie elementy jak postaci czy sposób opowiadania historii będzie nawiązywał do klasycznej serii.

Wydaje się, że przerwa zdjęciowa między pierwszym a drugim sezonem nie będzie zbyt długa. Patrick Stewart wspomniał, iż możliwe jest, że powróci na plan „Star Trek: Picard” już w marcu 2020 roku. Pierwszy sezon jeszcze nie zadebiutował, więc jeśli CBS ma już w planach produkcję drugiej części to musi być pewne tego, jak nowe przygody Picarda zostaną odebrane przez fanów.

źródło: comicbook.com

Robert, na co dzień trener personalny, a w wolnych chwilach nałogowy czytacz i oglądacz szeroko rozumianego science-fiction.

Leave a Reply

Lost Password