Wiem, że na rynek nieruchomości trafiają osoby o różnym poziomie doświadczenia w inwestowaniu oraz różnych celach. Dlatego stworzyłem zestaw różnych kursów, z przekonaniem, że dzięki temu każdy znajdzie tu coś, co odpowiada jego potrzebom:

Kurs na flippera

Flipping ostatnio stał się niezwykle popularny. Media twierdzą, że przez to nie można już na nim zarobić. Nic bardziej mylnego. Jeżeli posiadasz odpowiednią wiedzę, jak skutecznie flippować, masz przewagę nad tymi, którzy robią to bez umiejętności, tylko dlatego, że jest to moden. Z tego kursu dowiesz się jak rozpoznać dobrą okazję, jak oszacować konieczny nakład pracy i środków, jak sfinalizować transakcję kupna, jak zwiększyć cenę mieszkania oraz jak sprzedać je z zyskiem.

Kurs „Jak zarobić na nieruchomościach”

Zarabiać na nieruchomościach można na wiele sposobów. Flippowanie to tylko jeden z nich. Można również inwestować długoterminowo lub pod wynajem. Można inwestować w mieszkania, w lokale użytkowe, w hale magazynowe i wiele innych typów nieruchomości. W tym kursie wytłumaczę ci, jaka jest specyfika poszczególnych segmentów rynku oraz typów inwestycji, dzięki czemu będziesz mógł zdecydować, w jakim kierunku chcesz się rozwijać dalej.

Kurs „Jak zacząć flippowanie”

Jest to nieco okrojona oraz inaczej sprofilowana wersja Kursu na flippera. Adresuję je do osób, które mają większe doświadczenie w inwestowaniu oraz nie mają dużo czasu na naukę. Zestaw informacji z tego kursu pozwoli ci rozpocząć flippowanie oraz da solidną podstawę do dalszego rozwoju.