Witaj, nazywam się Kamil Sajewicz i bardzo się cieszę, że odwiedziłeś moją stronę. Na rynku nieruchomości działam już od niemal dziesięciu lat. Zaczynałem jako pośrednik nieruchomości i to pozwoliło poznać mi branżę od podszewki. Później przez pewien czas pracowałem jeszcze w biurze sprzedaży dużej firmy deweloperskiej. To wszystko dało mi wiedzę o rynku nieruchomości, za sprawą której odkryłem, jak duże pieniądza w tym tkwią i jak łatwo jest na tym zarabiać, jeżeli wie się, jak to robić. Teraz tą wiedzą chcę się podzielić z Tobą.

Nieruchomości to niezwykle ciekawy temat dla inwestorów. Z jednej strony dają bardzo stabilny wzrost wartości, są więc wymarzonym sposobem dla osób szukających bezpiecznego sposobu na długoterminową inwestycję. Z drugiej – dynamika cen potrafi tu być niesamowita, co sprawia, iż również szybkie inwestowanie ma sens. Kwestia tego, żeby wiedzieć kiedy i co kupić, oraz kiedy to sprzedać.

Jednym z podstawowych metod szybkiego zarabiania na nieruchomościach, głównie mieszkaniowych, jest flipping. Flipper kupuje lokal wymagający nakładu pracy. Po włożeniu w niego tej pracy, lokal zyskuje sporo na wartości i flipper sprzedaje go z dużym zyskiem. We flippowaniu ważne jest tempo oraz świetna znajomość rynku, w tym tych jego aspektów, które nie są oczywiste i których nie poznasz śledząc oferty i czytając artykuły w internetowych portalach. Właśnie taką wiedzą – fachową i nieoczywistą – dzielę się z Wami na tej stronie. Sporo cennych informacji znajdziecie w moich artykułach, a jeżeli chcecie wiedzieć więcej, bo zamierzacie zainwestować w nieruchomości – zapraszam do moich płatnych kursów.